KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotokonst 15218003
nr 1521 8003
Fotokonst
Sven Gillsäter. Signerad, daterad -61, "sälunge-Berings hav". Bildmått: 38x60 cm, yttermått inklusive ram: 54x74 cm
Kondition: skada på glas
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 februari 2023
kl 18:14:18
10/2 13:24:21
500 kr
11/2 16:43:55